Prodej a servis

Servis

Kontakty

AUTOCENTRUM Dojáček, spol. s r.o.

U seřadiště 65/7
101 00 Praha 10

IČO: 45806152
DIČ: CZ45806152

Číslo účtu: 27-466 585 02 27 / 0100
OR: městský soud v Praze oddíl C, vložka 11980

:*
:*
:
:*
:*
:*
:*

* povinná položka

Pobočky Autocentra Dojáček

Praha 9, Kolbenova 809/31

AUTOCENTRUM Dojáček, spol. s.r.o.
Kolbenova 809/31
198 00 Praha 9

Mapa

Osobní a užitkové vozy Fiat

Prodej (Po-Pá: 8:00 - 18:30, So: 9:00 - 13:00)
Telefon +420 281 863 200
Email pondelik@dojacek.cz
Web http://fiat.dojacek.cz
Servis (Po-Pá: 8:00 - 18:30, So: 9:00 - 13:00)
Telefon +420 281 867 777
Email servis.kolbenova@dojacek.cz
Web http://fiat.dojacek.cz

Osobní a užitkové vozy Citroën

Prodej (Po-Pá: 8:00 - 18:30, So: 9:00 - 13:00)
Telefon +420 281 864 734
Email citroen@dojacek.cz
Web http://citroen.dojacek.cz
Servis (Po-Pá: 7:00 - 18:30, So: 9:00 - 13:00)
Telefon +420 281 860 187
Email servis.kolbenova@dojacek.cz
Web http://citroen.dojacek.cz

Osobní vozy Jeep

Prodej (Po-Pá: 8:00 - 18:30, So: 9:00 - 13:00)
Telefon +420 603 883 015
Email jeep@dojacek.cz
Web http://jeep.dojacek.cz
Servis (Po-Pá: 7:00 - 18:30, So: 9:00 - 13:00)
Telefon +420 281 867 777
Email krizek@dojacek.cz
Web http://jeep.dojacek.cz

Osobní vozy Alfa Romeo

Prodej (Po-Pá: 7:00 - 18:30, So:9:00 - 13:00)
Telefon +420 281 867 777
Email fiat.kolbenova@dojacek.cz
Web http://alfaromeo.dojacek.cz

Osobní vozy Dodge

Prodej (Po-Pá: 7:00 - 18:30, So: 9:00 - 13:00)
Telefon +420 281 867 777
Email hron@dojacek.cz
Web http://jeep.dojacek.cz

Osobní vozy Chrysler

Prodej (Po-Pá: 7:00 - 18:30, So: 9:00 - 13:00)
Telefon +420 281 867 777
Email hron@dojacek.cz
Web http://jeep.dojacek.cz

Praha 10, U seřadiště 65/7

AUTOCENTRUM Dojáček, spol. s r.o.
U seřadiště 65/7
101 00 Praha 10

Mapa

Osobní a užitkové vozy Fiat

Prodej (Po-Pá: 8:00 - 18:30)
Telefon +420 267 216 315
Email vasak@dojacek.cz
Web http://fiat.dojacek.cz
Servis (Po-Pá: 7:00- 18:30)
Telefon +420 267 216 300
Email servis.vrsovicka@dojacek.cz
Web http://fiat.dojacek.cz

Osobní vozy Dacia

Prodej (Po-Pá: 9:00 - 17:00)
Email dacia@dojacek.cz
Web http://dacia.dojacek.cz
Servis (Po-Pá: 7:30 - 17:00)
Telefon +420 267 216 502
Email servis.dacia@dojacek.cz
Web http://dacia.dojacek.cz

Skútry a motocykly Kymco

Prodej (Po-Pá: 7:30 - 18:30)
Telefon +420 267 216 315
Email kymco@dojacek.cz
Web http://kymco.dojacek.cz

Osobní a užitkové vozy Renault

Prodej (Po-Pá: 9:00 - 18:30)
Telefon +420 281 867 777
Web http://renault.dojacek.cz
Servis (Po-Pá: 7:30 - 18:30)
Telefon +420 267 216 503/614
Web http://renault.dojacek.cz

Osobní vozy Lancia

Servis (Po-Pá: 7:30 - 18:30)
Telefon +420 267 216 304, +420 267 216 310
Email janecek@dojacek.cz
Web http://lancia.dojacek.cz

Osobní vozy Jeep

Servis (Po-Pá: 7:30 - 18:30)
Telefon +420 267 216 300, 304
Email janecek@dojacek.cz
Web http://jeep.dojacek.cz

Osobní vozy Saab

Servis (Po-Pá: 7:30 - 17:00)
Email saab@dojacek.cz
Web http://saab.dojacek.cz

Osobní vozy Alfa Romeo

Servis (Po-Pá: 7:30 - 18:30)
Telefon +420 267 216 300, +420 603 586 458
Email fiat.servis@dojacek.cz
Web http://alfaromeo.dojacek.cz

Osobní a užitkové vozy Opel

Servis (Po-Pá: 7:30 - 18:30)
Email opel@dojacek.cz
Web http://opel.dojacek.cz

Osobní vozy Chevrolet

Servis (Po-Pá: 7:30 - 18:30)
Email chevrolet@dojacek.cz
Web http://chevrolet.dojacek.cz

Bosch Car Service

Servis (Po-Pá: 7:30 - 17:00)
Email sedivy@dojacek.cz
Web http://bosch.dojacek.cz

Osobní vozy Dodge

Servis (Po-Pá: 7:30 - 18:30)
Telefon +420 267 216 300, 304
Email janecek@dojacek.cz
Web http://jeep.dojacek.cz

Osobní vozy Chrysler

Servis (Po-Pá: 7:30 - 18:30)
Telefon +420 267 216 300, 304
Email janecek@dojacek.cz
Web http://jeep.dojacek.cz

Autocentrum Dojáček je držitelem certifikátu ISO 9001:2008

Zásady ochrany osobních údajů

Tato stránka používá cookies. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů na jejich základě a o Vašich právech naleznete v dokumentu Prohlášení o COOKIES - zde.