Prodej a servis

Servis

O společnosti

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Společnost AUTOCENTRUM Dojáček má své hlavní sídlo v rozsáhlém autoopravárenském komplexu ve Vršovicích, který je znám již několika generacím. Tento komplex vznikl v roce 1926 za účelem oprav motorových vozidel pro potřeby tehdejšího ministerstva pošt. Po skončení druhé světové války a po znárodnění zde velmi dlouho sídlila opravna ČSAO. Opravovaly se zde převážně nákladní vozy AVIA a Škoda 1203.

Po listopadu 1989 se nikomu do rekonstrukce značně rozsáhlého a velmi zanedbaného komplexu nechtělo. Na podzim roku 1992 v rámci privatizace vyšel nejlépe projekt společnosti DOSL, s.r.o., která následně areál převzala. V čele společnosti DOSL, s.r.o. stanul pan Karel Dojáček, který se rozhodl využít své bohaté zkušenosti v opravárenství. Navíc měl a má k motorismu hluboký vztah, jelikož byl v minulosti znám jako úspěšný soutěžní jezdec.

Od 1. ledna 1994 nese společnost název AUTOCENTRUM Dojáček, spol. s r.o.. Karel Dojáček vytvořil projekt modernizace komplexu s účelným využitím stávajících a výstavbou nových budov. Novostavba z roku 2001, dominanta v okolí, je pýchou celého areálu. Architektonicky je velice zajímavá a snoubí se zde moderní stavební prvky.

Společnost AUTOCENTRUM Dojáček se v následujícím období stala ikonou v prodeji a servisních službách automobilů značky Fiat v ČR. Pro zlepšení služeb a nabídky bylo otevřeno další prodejní místo na Vršovické ulici.

Pak následovalo rozšíření o novou značku CITROËN, která se v současné době dynamicky rozvíjí a nabízí širokou paletu osobních a užitkových vozů této značky.

Servis společnost AUTOCENTRUM Dojáček byl postupně rozšířen o značky Chevrolet, Saab, Opel, Alfa Romeo, VW, Bosch, Jeep, Lancia, Dodge a Chrysler. Zároveň byla nabídka rozšířena o prodej skútrů, motocyklů a čtyřkolek značky Kymco.

V závěru roku 2011 jsme po rozsáhlé rekonstrukci otevřeli v Kolbenově ulici na Praze 9 prodejní centrum nabízející vozy CITROEN, Fiat a nově pak legendární značky Jeep a Lancia. V roce 2014 se nabídka vozů rozšířila o značku Dacia.

Hlavním cílem společnosti AUTOCENTRUM Dojáček, spol. s r.o. je spokojený zákazník. Profesionální přístup a ochota jsou u nás samozřejmostí.

Naše motto zní: Osvědčená kvalita za dobrou cenu!

Autocentrum Dojáček je držitelem certifikátu ISO 9001:2008

Zásady ochrany osobních údajů

Tato stránka používá cookies. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů na jejich základě a o Vašich právech naleznete v dokumentu Prohlášení o COOKIES - zde.