Prodej a servis

Servis

Volné pracovní pozice

Přidejte se i Vy k našemu týmu:

Nyní hledáme schopné lidi na pozici: Autoklempíř

* povinná položka

Autoklempíř

Popis pracovní pozice:
Pro naši společnost Autocentrum Dojáček s.r.o., hledáme vhodného uchazeče na pozici autoklempíře

Požadujeme:
- praxe v oboru
- trestní bezúhonnost
- loajalitu
- flexibilitu

Co vám můžeme nabídnout:
- 40.000 - 50.000,-Kč / měsíčně
- závodní stravování v areálu společnosti
- uvítáme pracovníky i mimo Prahu - nabízíme možnost ubytování v areálu společnosti

Přijímáme také zahraniční uchazeče.

Bližší informace poskytneme na osobním pohovoru.

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zasílejte své životopisy prostřednictvím odpovědi na tento inzerát.

Autocentrum Dojáček je držitelem certifikátu ISO 9001:2008

Zásady ochrany osobních údajů