NOUZOVÝ STAV - PRODEJ VOZŮ

Vážení klienti,

od 22.10.2020 nařízením vlády ČR a nouzového stavu budou naše prodejny vozů omezeny. V případě prodeje vozů kontaktujte telefonicky nebo e-mailem na našich webových stránkách konkrétního prodejce, který si s Vámi sjedná schůzku individuálně. Toto omezení se netýká kompletního SERVISU, ten i na dále zůstává neměnný. 

Děkujem za pochopení,

kolektiv AUTOCENTRUM Dojáček 

Prodej a servis

Servis

Fiat Professional Ducato 2,3 160k SCR L4H3 MAXI - skladem

Vaše cena: 675 000 Kč
Objem motoru:
2287 ccm
Výkon:
118 kW
Barva:
bílá
Stav km:
1
Palivo:
nafta
Rok:
2020
Převodovka:
manuál
Typ vozu:
Užitkové
Dostupnost:
Volný
Stav:
nový
Karosérie:
skříň
Náhon:
přední
Poznámka:
Skladový vůz pro více volejte Pavla Pondělíka na 775 385 138, Výbava vozu : Zadní zesílené dvoulamelové pružiny,Přední mlhová světla,Opěrky hlavy s látkovým potahem - určeno pouze pro základní typ sedadel,Zadní parkovací senzory,Otevíraní zadních dveří v úhlu 270 stupňů,Odpružené sedadlo řidiče (podélně a výškově nastavitelný opěrák, čalouněná opěrka),Uzamykatelná skříňka (namísto držáku na nápoje),Postranní úchytná oka v nákladovém prostoru,Palivová nádrž 90 l,Držák tabletu a dokumentů,Odkládací přihrádka nad čelním sklem,LED osvětlení nákladového prostoru,Tempomat s omezovačem rychlosti,USB port pro nabíjení na přístrojové desce (vylučuje opt 989 kuřácký kit)

Mám zájem o vozidlo a testovací jízdu


* povinná položka
Zpět na přehled vozidel

Autocentrum Dojáček je držitelem certifikátu ISO 9001:2008

Zásady ochrany osobních údajů

Tato stránka používá cookies. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů na jejich základě a o Vašich právech naleznete v dokumentu Prohlášení o COOKIES - zde.